strona główna | ostatnia aktualizacja strony: 27-07-2005 22:02
O firmie
referencje Konsultacje Szkolenia kontakt

Praca w Holtec

Poszukiwani konsultanci do działu systemów zarządzania.

więcej...

Referencje

Zapoznaj się z listami referncyjnymi od naszych klientów.
więcej...

 

 

ISOTEC - wymagania


Wymagania ogólne

W każdej grupie dokumentację usystematyzowano zgodnie z modelowym podziałem procesowym zaproponowanym przez ISOTEC. Jej dostosowanie do rzeczywistych wymagań klienta wymaga wyłącznie przyporządkowania do poszczególnych podprocesów.

Forma dokumentacji jest przeznaczona głównie do stosowania w organizacjach dysponujących wewnętrzną siecią komputerową w środowisku Windows wraz pakietem Microsoft Office. Nadrzędnym jej celem jest ograniczenie dokumentacji drukowanej do minimum. Forma drukowana jest również możliwa.

Zależności między usytuowaniem poszczególnych dokumentów ich identyfikacją oraz odpowiedzialnościami (dla różnych modelów zastosowań dokumentacji wynikających z możliwości technicznych i rzeczywistego schematu danej organizacji) są szczegółowo opisane w procedurze Nadzór nad dokumentacją - proponowaną programie ISOTEC.

Ponadto dostosowanie modelowej dokumentacji do wymagań Klienta polega na zmianie wyłącznie schematów graficznych w poszczególnych dokumentach. Nie jest konieczna ingerencja w połączenia między nimi.

Instalacja programu wymaga wykupienia jednorazowej licencji dla danej organizacji.

na górę strony

Czy Wiesz, Że...

Firma HOLTEC otrzymała ceryfikaty od tak renomowanych i cenionych ośrodków jak:

czytaj więcej...

 

Copyright © 2004-2005 by HOLTEC | Design: yanah.info